מחפשים בית להורים?
054-4-252-172 (24 שעות)

טופס יצירת קשר

שם
דוא"ל
טלפון
» »

דיור מוגן בפתח תקווה

לעתים רבות, אנשים בגיל השלישי אשר רוצים לעבור מביתם מתלבטים האם לבחור בבית אבות או דיור מוגן בפתח תקווה והסביבה. ההבדל העיקרי אשר יש להיות מודעים אליו בעת התלבטות זו הוא הצורך של הדייר הפוטנציאלי בטיפול רפואי שוטף ושירותים שונים.

בעוד דיור מוגן בפתח תקווה מיועד יותר לאנשים בגיל השלישי אשר הינם פעילים ואקטיביים, בית אבות מיועד יותר לאנשים אשר סובלים ממצב בריאותי ירוד. בית אבות מציע לרוב שירותים סיעודיים, אשר נדרשים במצבים בריאותיים רבים בגיל השלישי, בין אם פיזיים או נפשיים.

דיור מוגן בפתח תקווה מיועד לאנשים בגיל השלישי אשר מחפשים סביבה מלאה בפעילויות מותאמות לגילם, וחיים מלאים ומסודרים. היתרון המשמעותי הנוסף אשר בזכותו מחפשים דיור מוגן בפתח תקווה הוא האוכלוסייה אשר מאפשרת הנאה מחיי חברה מלאים. בנוסף, ישנה לרוב פרטיות רבה בדיור מוגן כאשר לכל דייר יש יחידת דיור פרטית ונפרדת.

למעשה, דיור מוגן מהווה את המקום האידיאלי להנות מהגיל השלישי באופן הטוב ביותר כאשר אין צורך להתנייד ממקום למקום, עניין אשר עשוי להיות מתיש ובעייתי בגיל השלישי. באופן זה כל הפעילויות וחיי החברה מרוכזים באותו המקום, מבלי שצריך להתרחק מהבית ומשירות רפואי במידת הצורך.

מחפשים דיור מוגן בפתח תקווה והסביבה ? פנו עוד היום לאתר ברבן המספק מאגר עצום של דיור מוגן ובתי אבות, וכן ייעוץ אישי ומקצועי בבחירת דיור מוגן או בית אבות בהתאם לצרכים האישיים של כל אחד.