מחפשים בית להורים?
054-4-252-172 (24 שעות)

טופס יצירת קשר

שם
דוא"ל
טלפון
»

בתי אבות במרכז - דיור מוגן במרכז - ברבן

כ-800,000 קשישים חיים כיום בישראל, כך על פי נתונים שנאספו בשנים האחרונות. המספר הזה צפוי להמשיך ולעלות, מה שמקבל משנה תוקף באזור המרכז, שהוא העמוס והמאוכלס ביותר בארץ. בהתאם, פועלים כיום במרכז מעל 50 בתי אבות מסוגים שונים, אשר מיועדים לספק מענה לכל בני גיל הזהב באזור זה.

אזור המרכז הוא המתפתח, המתקדם והמודרני ביותר בישראל. גוש דן, המרכז את העיר תל אביב הגדולה וכל הערים סביבה, שוקק חיים יותר מאי פעם - וזה כולל כמובן גם מאות אלפי קשישים. באופן טבעי, כמות גדולה כל כך של תושבים בני גיל הזהב מצפה למענה נרחב וראוי למקרה שבו ירצו להעתיק את מגוריהם למתחם ייעודי, או במילים אחרות: לבית אבות או דיור מוגן במרכז הארץ.

במרכז הארץ עשרות בתי אבות במרכז מודרניים ומתקדמים, אשר מספקים מענה לכל אותם קשישים אשר זקוקים או מחפשים מרכז מתאים לבני גילם. מדובר בכמות גדולה של בתי אבות במרכז (מעל ל-50 מהם רשומים באתר ברבן), אשר מאפשרים לכל קשיש לבחור את המסגרת המתאימה לו, על פי העדפותיו.

המגוון הגדול של בתי האבות או דיור מוגן במרכז מקל משמעותית על אוכלוסיית הקשישים באזור זה, משום שהם למעשה אינם מוגבלים לדבר: בני המגזר הדתי ואף החרדי ימצאו באזור לא מעט בתי אבות שיתאימו להם, קשישים חילוניים ימצאו גם כן את מבוקשם בקלות, וכך קשישים עצמאיים, סיעודיים או סיעודיים מורכבים - לכל אחד תימצא המסגרת המתאימה, ואף תעמוד לרשותו הזכות לבחור מבין כמה בתי אבות מאותו סוג. בכך, נהנים בני גיל הזהב באזור המרכז מיתרון גדול על פני תושבי הפריפריה, למשל, אשר נאלצים להסתפק במבחר מצומצם הרבה יותר. זו הסיבה מדוע תמצאו דווקא בגיל זה לא מעט קשישים שבחרו לעבור למרכז הארץ.

את הרשימה המלאה של בתי האבות באזור המרכז, תמצאו בין דפי אתר ברבן, בצורה נגישה ונוחה. כל בית אבות שמופיע באתר מלווה באינפורמציה עשירה ומועילה, שתקל עליכם את הבחירה בבית האבות המתאים לכם.

צריכים סיוע בבחירת בתי אבות במרכז או דיור מוגן במרכז ? פנו אלינו עוד היום ונשמח לייעץ בבחירת בית אבות מתאים ביותר עבורכם.

בית הורים רחל ליצ'ק באזור
כתובת: משה שרת 35, אזור

תפקוד:
  • סיעודיים - 102 מיטות
  • תשושים - 90 מיטות
  • עצמאיים - 10 מיטות
בית ליצ'ק בבית דגן
כתובת: שבזי 5, בית דגן

תפקוד:
  • סיעודיים - 102 מיטות
  • תשושים - 90 מיטות
  • עצמאיים - 90 מיטות
בתי אבות בבני ברק (12)
בתי אבות בבת ים (4)
בתי אבות בגדרה (4)
בתי אבות בחולון (2)
בתי אבות בכפר שמריהו
בתי אבות בפתח תקווה (5)
בתי אבות בקיבוצים במרכז (0)
בתי אבות בראשון לציון (5)
בתי אבות ברמת גן (11)
בתי אבות בתל אביב (28)
דיור מוגן בפתח תקווה